UA-203742017-1
Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €
« Takaisin

Luonnonkuminen purulelu



Suloiset luonnonkumiset purulelut ruotsalaiselta Rätt Start:ilta.

Pinnaltaan sopivasti muotoillut eläimet rauhoittaa ja hieroo ärsyyntyneitä ikeniä. Sopivat mainiosti myöskin kylpyleluiksi ja kauniiksi lastenhuoneen sisustusesineiksi. Luonnonkumiset purulelut ovat houkuttelevan näköisiä, muotoisia ja innostavat puremaan sekä niistä saa hyvän otteen. Pakattu kauniisen lahjarasiaan. 

Valmistettu 100% uusiutuvasta luonnonkumista joka täyttää EU:n EN71 turvallisuusstandardit.

Luonnonkumi on luonnontuote joka voidaan kierrättää. Materiiali ikääntyy ajan saatossa. Kuivaa tuote jos se on ollut vedessä, tällöin pidennät sen käyttö- ja leikki-ikää. Vältä kylpyöljyjä vedessä, sillä se voi muuttaa tuotteen väriä ja pinta struktuuria.

 

Hinta:19.50 €

Vaihtoehdot

Tuote
joutsen
krokotiili

Lisätiedot

puhdistus: käsi pesulla:
materiaali luonnonkumi:
ikä suositus: +0 kk:
joutsenen mitat:10 x 11 x 3cm, 48g:
krokotiilin mitat:10 x 8 x 3cm, 42g:

Suosittelemme myös

Strömshaga seinäkoukku "Verona"

seinakoukku_Verona.jpg&width=280&height=500
Strömshagan kaunis koristeellinen valurauta ripustuskoukku. Hieno katseenvangitsija niin eteiseen, keittiöön, vessaan, kylppäriin kuin makkariin!

 
Hinta: 14.90 €

Isoisä ja isoäiti hiiret sikarilaatikossa "Grandma and grandpa mice in cigarbox"

grandma_and_grandpa_mice.png&width=280&height=500
Mailegin isoäiti ja isoisä hiiret nukkuvat suloisesti sikarilaatikossa. Isoisällä ja -äidillä on valmiiksi yöpuvut päällään ja kauniit jalkineet. 
Hiirille voi vaihtaa vaatteita.



 
Hinta: 62.50 €
Näytä kaikki vastaavat tuotteet »