UA-203742017-1
Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €
« Takaisin

Maileg pieni hanhi "Goose, Small"



Suloinen hieman pienemmän kokoinen pehmo hanhi iki ihanalta tanskalaiselta Mailegilta. Valittavana kaksi söpöä vaihtoehtoa: pellavanvärinen jolla on punainen koriste kaulus tai valkoinen hanhi jonka kaulaa koristaa turkoosin sininen kangas rusetti.

Koristele kotisi jouluun ja yhdistele tontuilla sekä muilla Mailegin pehmoilla. Hanhi voi toki aivan mainiosti olla esillä vuoden ympäri!

 

Hinta:42.50 €

Vaihtoehdot

Tuote
valkoinen
beige/pellava

Lisätiedot

korkeus 38 cm:
beigen hanhen materiaali päällinen: 58% pellavaa, 40% puuvillaa, 2% muita kuituja. Valkoinen: 95% puuvilla ja 5% pellava.:
materiaali täyte: 100% polyester vanu ja PP pellettejä:

Suosittelemme myös

Linnean vuosikirja postikortti God Jul "Linneas årsbok jul"

God_Jul_Linnea_vykort.jpg&width=280&height=500
Ihanista ihanin Lena Anderssonin kuvittama satukirja Linneasta. Joulutervehdys "God Jul" postikortti.
Hinta: 1.60 €

Maileg hiirten joulukuusi "Christmas tree, Mouse"

Christmas_tree_Mouse.webp&width=280&height=500
Täydellinen joulukuusi hiiriperheen jouluuun! Joulukuusen oksat on koristeltu kärpässienillä, joulupalloilla ja oikeasti "palavilla" LED kuusenkynttilöillä!

Patteria ei ole mukana pakkauksessa. Toimii yhdellä ns. kolikkopatterilla (CR2032).

Pakattu kauniiseen lahjarasiaan...
Hinta: 35.00 €
Näytä kaikki vastaavat tuotteet »