UA-203742017-1
Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €
« Takaisin

Silmälasikotelo Wrendale Designs



Ihana Hannah Dalen Wrendale Designs:ille kuvittama luonto- ja eläinaiheiset silmä- tai aurinkolasikotelot. Kova kangaspintainen kuori ja pehmeä sisus antavat täydellisen suojan laseillesi.

Sisäpuoli on kauttaltaan kuvioitu ja samoin lasien puhdistusliina. 

 

Hinta:19.95 €

Vaihtoehdot

Tuote
Just Bee-cause mehiläinen/perhonen silmälasikotelo
Owlets - pöllö silmälasikotelo

Lisätiedot

koko: 160mm x 35mm x 60mm:
Kotelon sisällä kuvioitu puhdistusliina:
ulkopinta on tehty 100% kierrätetystä puuvillakankaasta ja sisus sekä mikrokuituliina 100% polyester:

Suosittelemme myös

Maileg juustokupu "Cheese bell"

cheese_bell_2.jpeg&width=280&height=500
Tarjoile juusto tyylillä tästä hienosta meallisesta juustokuvusta. Juustokuvun sisällä on kokonainen juustokiekko josta on lohkaistu maittava pala! Huom! yli 3 vuotiaille.
Hinta: 14.00 €

Eco Max pieni palmunlehtiluuta

Eco_Max_palmuluuta.jpg&width=280&height=500
Maahan pudonneiden kookospalmun lehtien keskiosasta käsityönä valmistettu ihastuttava pieni luuta, jolla lakaiset niin irtoroskat, hämähäkinseitit kuin leivänmuruset. Lehtiruodit on kiinnitetty toisiinsa kookoskuitunarulla. Käytä sekä ulkona, että sisätiloissa.
Eco Max on Vegan Society-rekisteröity..
Hinta: 12.90 €
Näytä kaikki vastaavat tuotteet »