UA-203742017-1
Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €
« Takaisin

Suihkugeeli "It's spa time" The Gift Label

Tämä vegaaninen suihkugeeli on helppokäyttöinen ja täydellisen kokoinen reissuun. Hoitava geeli sisältää Argan öljyä ja E-vitamiinia ja tuoksuu hurmaavalle mandariinille ja myskille.
The Gift Label:in tuotteet ovat täydellisiä lahjoja hänelle jolla on jo kaikkea!
Pick scent: Mandarin Musk

Scent description:

Top notes: Lemon, grapefruit, red currant

Heart notes: Jasmine petals, pineapple, pear

Base notes: Cedarwood, musk, amber

INGREDIENTS

Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, Disodium 2-Sulfolaurate, Citric Acid, Parfum, Sodium Benzoate, Potassium, Sorbate, Glyceryl Oleate, Limonene, Argania Spinosa Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Loppunut
Hinta:10.00 €

Lisätiedot

Valmistettu Hollannissa, vegaaninen, ei sisällä sulfaatteja tai väriaineita, sokeriruoko pohjainen tuubi ja etiketti.:
sisältö 200 ml:

Suosittelemme myös

Maileg joulukalenteri joulupukki "Calendar pixy - Santa"

calendar_pixy_-_santa.jpg&width=280&height=500
Mailegin ihana joulukalenteri tonttu, joka on puettu joulupukin asuun.
Joulukalenterissa on 24 paikkaa mihin sujauttaa pieniä lahjoja: ripustuslenkkejä, taskuja ja lahjasäkkejä. Niskassa ripustuslenkki.
Monivuotinen kestävä hankinta. Odotettu joka joluinen perinne.
 ..
Hinta: 141.00 €

Kynttilänpidike "piikki" Chic Antique

kynttilanpidike_tikulla.jpg&width=280&height=500
Näillä Chic Antiquen peltisillä kynttilänpidikkeilä loihdit kauniita asetelmia esim kranssiin. Sopii ns. kruunukynttilälle.
Hinta: 5.90 €
Näytä kaikki vastaavat tuotteet »