UA-203742017-1
Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €
« Takaisin

Käsisaippua "The Gift Label"



Gift Labelin käsisaippua on vegaaninen ja biohajoava, tuoksuna raikas Bourbon vanilja-kumkvatti, joka pesee kädet ihanan pehmeiksi ja tuoksuviksi! 

Tuote on väriaineeton ja ei sisällä sulfaatteja tai fosfaatteja. Pullot on tehty kierrätysmuovista ja erilaisilla etikettien väreillä ja teksteillä saat juuri oikean tunnelman päivääsi.

Täydellinen lahja!

Ingredients: Aqua, Sodium Lauroyl Glutamate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Caprylyl/Capryl Glucoside, Sodium Chloride, Hydroxyethylcellulose, Sodium Glutamate, Parfum, Benzyl Salicylate, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Linalool, Propylene Glycol, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Magnesium Nitrate, Magnesium Chloride, Triethylene Glycol, Citric Acid, Sodium Hydroxide.

Hinta:15.00 €

Vaihtoehdot

Tuote
"Have A Lovely Day" safarikuosi
"Take your Time" lehtikuosi
"You are Amazing"

Lisätiedot

päätuoksu: Kumkvatti & Bourbon Vanilja:
Scent description Top notes: Raspberry, Kumquat Heart notes: Jasmine, Tuberose Base notes: Bourbon vanilla, Shea butter:
Pullon korkeus: 170 mm, halkaisija: 70 mm:
sisältö: 500 ml:
Valmistettu Hollannissa:

Suosittelemme myös

Seinäkello Chic Antique

seinakello.jpg&width=280&height=500
Hieno vanhantyylinen seinäkello tanskalaiselta Chic Antiquelta. Materiaali kulutetun näköiseksi käsiteltyä peltiä ja lasiruutu.
Valittavana kaksi kaunista vaihtoehtoa; valkoinen tai okran-/hunajankeltainen.
Hinta: 36.90 €

Maileg puinen iso hevonen "Wooden horse, large"

wooden_horse_large.jpg&width=280&height=500
Mailegin joulukoristeet tuovat joulun tunnelman mukanaan!
Iso puinen hevos kynttilänjalka on Mailegin vanha klassikko, joka on tuotu tähän jouluun uutena päivittettynä versiona. Tähän isompaan kynttilänjalkaan sopii ns. kruunukynttilä.
HUOM! Älä koskaan jätä palavaa kynttilää vartioimatta!..
Hinta: 42.50 €
Näytä kaikki vastaavat tuotteet »