UA-203742017-1
Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €
« Takaisin

Hjelm muistipeli memo



Hjelmin hauskat muistipelit. 2-4 pelaajalle.

Voit valita ihania ruotsalaisista satukirjoista tutuista hahmoista tehtyjä muistipelejä, missä tulee löytää kaksi samanlaista muistikorttia. Eniten pareja keräävä voittaa. Klassinen muistipeli kehittää muistia ja keskittymiskykyä.

Rimmemo 2-muistipeli on ruotsiksi (jatkoa Rimmemo-muistipelille) ja siinä tulee löytää rimmaavat korttiparit esim. "båt- våt" tai "troll-boll".

Hinta:17.00 €

Vaihtoehdot

Tuote
Max-memo
Kanin-memo
Bu och Bä-memo
Rimmemo 2
Viiru ja Pesonen "Pettson och Findus"
Tonttulan lapset "Tomtebobarnen" Elsa Beskow

Lisätiedot

40 muistikorttia, 20 paria:
2-4 pelaajalle, 4 ikävuodesta alkaen:

Suosittelemme myös

Maileg reki mini-kokoinen punainen "Sleigh, MIni- red"

maileg_reki_mini_punainen.png&width=280&height=500
Ihastuttava puinen punainen ns mini-kokoinen reki, joka on juuri sopiva Mailegin mini- ja climbing pixy tontuille ja toki muillekin saman kokoisille hahmoille. Mukana pehmoinen ja lämmin filtti, joka pitää matkalaiset lämpöisinä rekiajelulla. Kauniita käsinmaalattuja yksityiskohtia ja pientä variaatiota..
Hinta: 26.50 €

Stömshaga litramitta

litermatt.jpg&width=280&height=500
Oikea kunnon vanhanajan litramitta sinkittyä pläkkipeltiä. Kyljessä kohokuvion teksti: " 1 liter". Ei suositella konepesua.

 
Hinta: 16.50 €
Näytä kaikki vastaavat tuotteet »