UA-203742017-1
Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €
« Takaisin

Bambivalaisin Heico



Heico on legendaarinen saksalainen lamppujen valmistaja, jonka Egmont Toys nykyään omistaa. Heico valmistaa käsinmaalattuja lamppuja useissa eri väreissä ja hahmoissa esim. sieniä, kaneja ja bambeja. Uniikkeeja valaisimia jotka ovat samalla todella hienoja kodin sisustuselementtejä. Leikkisiä, hauskoja ja samanaikaisesti kuitenkin modernia muotoilua jolloin sopivat sekä aikuisille kuin lapsillekin. 

Suloinen bambilamppu. Bambivalaisin on yhtä hieno valaistuna lamppuna kuin koristeenakin. Bambivalaisin ei kuumene, jolloin se on turvallinen lapsille. Ihana esim. ristiäsilahjana.

Loppunut
Hinta:120.00 €

Lisätiedot

40x29cm :
12V/1,5W LED, energialuokka A+:
materiaali vinyyliä, maalattu käsin myrkyttömillä maaleilla:

Suosittelemme myös

Djeco rannekorujen "tee-se-itse" pakkaus "Letter Threading"

rennekoru_helmipakkaus.jpg&width=280&height=500
Djecon YOU & ME- sarjan rannekorut, Love.
Pakkauksessa tarvikkeet kahden rannekorun valmistamiseen.
Tee toinen itselle ja toinen lahjaksi. Tai tee korut yhdessä ystävän kanssa. Pakkaus sisältää:
– tarvikkeet kahteen rannekoruun – kaksi kaunista, kaksiosaista korttia – kaksi organza-kangaspussia..
Hinta: 20.00 €

Kärpässieni valaisin XL kokoinen terra Heico

630cbd4be51d0.jpeg&width=280&height=500
Heico on legendaarinen saksalainen lamppujen valmistaja, jonka Egmont Toys nykyään omistaa. Heico valmistaa käsinmaalattuja lamppuja useissa eri väreissä ja hahmoissa esim. sieniä, kaneja ja bambeja. Uniikkeeja valaisimia jotka ovat samalla todella hienoja kodin sisustuselementtejä. Leikkisiä, hauskoja..
Hinta: 99.00 €
Näytä kaikki vastaavat tuotteet »