UA-203742017-1
Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €
« Takaisin

Strömshaga liinapaino



Nämä ruotsalaisen Strömshagan tuhdit ja painavat mustat valurauta liinapainot pitävät tuukin tukevasti paikoillaan. Kannattaa kuitenkin irrottaa liinasta sateen ajaksi etteivät ne ruostu ja värjää liinaa. Pakkauksessa on 4 kpl liinapainoja. Valittavana kolme viehättävää mallia; tammenterho, ankkuri ja sudenkorento. 

Tammenterhon koko:  Ø 3 x H 4,5 cm

Ankkurin koko: leveys 4,5 x syvyys 1 x korkeus 6 cm

Sudenkorennon koko: leveys 8 x syvyys 2 x korkeus 6,5 cm

Hinta:12.00 €

Vaihtoehdot

Tuote
tammenterho
ankkuri
sudenkorento

Lisätiedot

materiaali: valurautaa ja klipsit metallia:
sisältää 4 painoa:

Suosittelemme myös

Wrendale Designs pannumyssy "Woodland Tea Cosy"

woodlanders_tea_cosy.jpeg&width=280&height=500
Pidä teepannusi kuumana tämän super suloisen pannumyssyn uumenissa. Kaksipuoleinen kuvitus jonka yhdellä puolella on jänis ja toisella kettu. Viimestelty tereellä sekä kätevällä ripustuslenkillä. 

 
Hinta: 24.95 €

Paitamekko pellavaa "Anna" musta - Piironki

paitamekko.jpg&width=280&height=500
Anna-paitamekossa on rento istuvuus, pitkät hihat ja tyylikäs kaulus. Paitamekossa käännettävät hihat ja voit pitää auki napitettuna jotka lisäävät mekon monikäyttöisyyttä. Niukempi ja kapeampi malli kuin vihreä Sofia-mekko.
Hinta: 99.00 €
Näytä kaikki vastaavat tuotteet »