UA-203742017-1
Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €
« Takaisin

Toppaliivi kaksipuolinen



Täydellinen vaate syksyyn. Ihana yhden koon kaksipuolinen toppaliivi yhdeltä puolelta kauniilla tikkauksilla ja toinen puoli pantterikuosilla. Vetoketju ja tikatulla puolella taskut sivuilla. Yhdistä vaikka neuleeseen tai lisälämpöä tuomaan takin päälle!
Hinta:69.00 €

Vaihtoehdot

Tuote
tummanruskea
kamelinruskea
vaalean beige

Lisätiedot

Valmistettu Italiassa:
one size = 36-44:
100% polyester:

Suosittelemme myös

Maileg hiirien vintage jalkalamppu mintun värinen "Vintage floor lamp, Mouse - Mint"

vintage_floor_lamp_mint.webp&width=280&height=500
Ihana vintage tyylinen mintun värinen jalkalamppu paisley kuvioisella lampunvarjostimella. Sopii Mailegin hiirien kokoisille hahmoille. Lamppu syttyy ja sammuu - muista sammuttaa kun hiirulaiset menevän nukkumaan!
Lamppu toimitetaan ilman paristoa. Toimii ns. nappipatterilla (CR2032).
Pakattu kivaan..
Hinta: 28.00 €

Djeco tee-se-itse hullunkuriset perheet korttipeli

diy_muistipeli.jpg&width=280&height=500
Djecon hauska tee-se-itse lasten korttipeli. Paketissa on hullunkuriset perheet pelikortit, ranskalaisittain joka perheeseen kuuluu lapset, isä, äiti ja isovanhemmat (6 jäsentä) ja 7 eri perhettä. Kortit voi värittää kokonaan tai vain joitain vaatteita. Pelissä pyydetän viereiseltä pelaajalta kortteja..
Hinta: 13.90 €
Näytä kaikki vastaavat tuotteet »