UA-203742017-1
Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €
« Takaisin

Heijastin Henna Adel - pupu ja orava



Nyt ei heijastimen käyttö voi enää olla söpöydestä kiinni! Suloiset pupu ja oravaheijastimet keikkuvat yhtä hyvin kiinni takissa kuin laukussakin! Kiinntiuksen lukkolenkki ja palloketju molemmat kestävää metallia.

Heijastin on CE (EN 13356)-merkitty. Tyyppitarkistettu, heijastin täyttää EU:n henkilönsuojainasetuksen 2016/425.

Sisältää pieniä osia, ei sovellu alle 3-vuotiaille.

Koko: 7 x 10 cm. Palloketju: 7 cm. D

esign: Henna Adel. Valmistettu Suomessa.

Hinta:9.90 €

Vaihtoehdot

Tuote
pupu
orava

Lisätiedot

Koko: 7 x 10 cm:
Palloketju: 7 cm:
valmistettu Suomessa:

Suosittelemme myös

Mifuko puinen kuusen latvakoriste tähti

IMG_7706.webp&width=280&height=500
Latvakoriste joulukuuseen. Koriste on veistetty käsin yhdestä jakaranda puun kappaleesta.  
Puiset koristeet on valmistettu Kapya Kitungwan Reilun Kaupan työpajassa Keniassa, joka palkkaa töihin pakolaisia. Tuotelapussa lukee valmistajan nimi.
Jokainen koriste on pakattu lahjarasiaan...
Hinta: 25.90 €

Chic Antique tikkitäkki paisley kuvioinen

tikkitakki_paisley.png&width=280&height=500
Ihana tikkitäkki tanskalaiselta Chic Antique:lta. Käytä peittoa yhden hengen sängyn päiväpeittona tai torkkupeittona johon on mukava kääriytyä kylminä iltoina. Kaunis ruskean/beigen sävyinen paisley kuviointi opaalin/tummanvihreällä pohjalla. Sama kangas molemmin puolin peittoa.
Hinta: 46.90 €
Näytä kaikki vastaavat tuotteet »