UA-203742017-1
Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €
« Takaisin

Phister & Philina poikavauvan haalari "Friend Baby Suit"



Phister & Philina Black-malliston poikavauvan hauska haalari! Sammakkoprinttiä osittain edessä, kokonaan takana ja hihat. Aaltoileva etuosa on osittain musta-harmaaraidallinen edestä, kuosit jakaa kirkkaanvihreä kanttinauha. Kaksi nepparia vasemman olkapään kohdalla helpottaa pukemista. Haaroissa nepparit. Lämmin ja mukavan joustava haalari!
Hinta:17.00 €33.95 €

Vaihtoehdot

Tuote
56 (1 kk)
62 (3 kk)
68 (6 kk)
74 (9 kk)
80 (12 kk)

Lisätiedot

väri: Quite shade, materiaali: 95% puuvilla ja 5% elastaani:

Suosittelemme myös

Rice juomapullo terästä "Selmas flower"

vesipullo.jpg&width=280&height=500
Ricen kaunis kukkakuvioinen "Selmas flower" juomapullo ruostumatonta terästä. Pullo on todella kätevä, monikäyttöinen, kestävä ja laadukas. Vetoisuus 500 ml. Pitää kuuman kuumana jopa 12 tuntia ja kylmänä jopa 24 h. Korkissa on nauhalenksu, joka on kätevä esim. retkeillessä jolloin voit kiinnittää pullon..
Hinta: 25.90 €

mehiläinen ja hunaja palapeli Cavallini - Bees & Honey

bees_and_honey.jpg&width=280&height=500
Vintage-aiheinen 1000 palan palapeli kauniissa pakkauksessa.
Kalifornialainen Cavallini & Co on valmistanut Vintage -aiheisia tuotteita jo 25 vuoden ajan. Kuva-aiheet ovat peräisin yhtiön perustajan laajoista kuva-arkistoista, joita hän on koonnut jo lapsuudesta saakka. 
Palapelin mukana tulee säilytyspussi..
Hinta: 32.90 €
Näytä kaikki vastaavat tuotteet »