UA-203742017-1
Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €
« Takaisin

Greengate lusikka



Greengaten söpöt pitkävartiset porsliini lusikat. Näillä maalaisromanttisilla lusikoilla loihdit ihanan kattauksen. Kätevät esim. hillo-, hunaja-, glögi-, tee- tai kahvilusikaksi. Greengaten astioita on kiva keräillä vuosien varrella ja yhdistää toisiinsa eri kuoseja ja värejä.
Hinta:7.90 €

Vaihtoehdot

Tuote
Addison
Astrid
Augusta

Lisätiedot

pituus 15,5 cm:
konepesun kestävää keramiikkaa:

Suosittelemme myös

Langø

langa_vaalsin_peitto.jpg&width=280&height=500
Skandinaavishenkinen laadukas, mukavan lämmin, huippu ihana Langø-villapeitto. Peitto on 100% villaa, koko 130 x 140 cm. Peiton voi pestä käsi- tai villapesuohjelmalla 40 asteessa. Kaunis kuin koru!
Hinta: 149.00 €

rice vintage tyylinen keraaminen kulho pieni

ceramic_bowl_small.png&width=280&height=500
Ricen ihana vintage tyylinen keraaminen kulho vähän pienemmässä koossa. Voit hauskasti yhdistellä tätä pienempää kokoa tarjolla oleviin vähän suurempiin saman sarjan kulhoihin. Näistä upeista kulhoista ei puutu kauniita yksityiskohtia. Inspiraatio on haettu vanhoista kukkaruukuista. Kohokukkakuviot tuovat..
Hinta: 19.90 €
Näytä kaikki vastaavat tuotteet »